Enuygunfiltre.com’dan aracınızın periyoduk bakım filtreleri veya başka bir ürün satın aldıktan sonra, eğer ödeme  yöntemi olarak banka havalesi/EFT seçtiyseniz siparişinizi verdikten sonra bu sayfadan bize yaptığınız ödemeyi belirtmeniz gerekmektedir. Ödeme Bildirim formunu doldurmadan siparişinizin işleme alınması geç gerçekleşebilir veya gerçekleşmeyebilir. Lütfen aşağıdaki formu dikkatlice ödemenizi yaptıktan sonra doldurunuz. Ardından ödemeniz tarafımızca kontrol edilerek siparişiniz onaylanıp size gönderilecektir…

Siparişinizi banka havalesi/EFT yöntemiyle geçtiyseniz, firmamızın banka hesap numaraları sadece size gönderilen e-posta, sipariş sayfası ve sitemizdeki banka hesap numaralarıdır. Lütfen sitemizde yer alan hesap numaralarından başka hesap numarasına ödeme yapmayınız. Aksi takdirde sorumluluk kabul edilmemektedir.

Firmamızın hesap numaraları İŞBANKASI’na aittir. Dolayısıyla bankacılık kuralları gereği eğer sizde bir İŞBANKASI hesabından bize HAVALE (aynı bankadan aynı bankaya) ödeme göndermeniz halinde genellikle bir kaç dakika içinde hesaplarımıza ulaşmaktadır. Siz ödeme bildirimini bu sayfadan yaptıktan sonra ödemeniz tarafımızca doğrulanıp genellikle aynı gün siparişiniz işleme alınır.

Ancak farklı bankalardan ödeme göndermeniz halinde (EFT) sadece mesai günleri ve saatleri içerisinde para transferiniz banka hesabımıza ulaşacağından, mesai saatleri dışında, resmi tatillerde vs. yapılan ödemeleriniz ilk iş günü mesai saatlerinde kontrol edilebilecek ve siz ödeme bildirimini bu sayfadan yaptıktan sonra ödemeniz tarafımızca doğrulanıp genellikle aynı gün siparişiniz işleme alınır.

Banka Adı : QNB Finansbank A.Ş (Enpara)

Hesap Numarası : 74332526

Şube: Enpara Şubesi (3663)

IBAN : TR46 00111 000000000 74332526

SWIFT CODE : FNNBTRISXXX

ALICI ADI SOYADI : FURKAN HABİP DENİZ

Sipariş Numarası Nedir?

Ödeme bildirimi formunda size sorulan sipariş numarası siparişinizi oluşturduktan sonra size SMS, E-Posta ve siparişinizin bize ulaştığına dair sayfada yer almaktadır. Genellikle başında # sembolü ile yer alır.

Örnek Sipariş Numarası: #4566

Ödeme Bildirim Formu Nasıl Doldurulur?

Formda yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmeniz gerekmektedir. Hatalı veya tutarsız bilgilere dair yapılan ödeme bildirimleri dikkate alınmayacak. Dolayısıyla ödemeniz onaylanmayacaktır. İsim soyisim, ödeme tarih ve saatlerini, sipariş numaranızı lütfen doğru giriniz.

Main Menu

×