Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için enuygunfiltre.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi’ sadece satın alma aşamalarında kullanmaktadır. Başka hiç bir işlem için kayıt altında tutmaz. SSL sertifikası kullanımıyla bilgileriniz sadece iyzico tarafında satın alma aşamasında kullanılır.

3D Secure Nedir?

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, şifre ile kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

 

Birçok Ödeme Yöntemi!

Web sitemizden alışveriş yaparken sadece kredi kartı ile değil kapıda ödeme, havale/eft gibi diğer tüm alışılmış yöntemlerle alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siparişiniz adım adım size bildirilir.

Web sitemizde iyzico ile iş birliği yapılmaktadır. Bu yüzden kredi kartı bilgileriniz bir çok büyük mağazaya dahi hizmet veren bu kuruluş ile &100 güvendedir. 

Main Menu

×